Team Fabiton

Directie

Herman de Vries

Directie, verkoop & advies

h.devries@fabiton.nl
06 - 51 46 11 48

Erik-Jan Wijnstra

Directie, verkoop & advies

e.wijnstra@fabiton.nl
06 - 50 21 60 03

Verkoop Prefab Beton & Bouwsystemen

Klaas Sijtsma

Verkoop, advies & calculatie

k.sijtsma@fabiton.nl
058 - 800 1980

Gerard de Wit

Verkoop, advies & calculatie

g.dewit@fabiton.nl
058 - 800 1980

Hoeke de Vries

Verkoop & advies

hoekedevries@fabiton.nl
058 - 800 1980

Oscar van der Galiën

Verkoop & advies

o.vandergalien@fabiton.nl
058 - 800 1980

Verkoop Agro & Mesttechniek

Roelof Terluin

Verkoop / Advies Mesttechniek

r.terluin@fabiton.nl
06 - 16 06 74 23

Allard Visser

Verkoop & advies

a.visser@fabiton.nl
058 - 800 1980

Jan Wijnstra

Verkoop / Advies Mesttechniek

j.wijnstra@fabiton.nl
06 - 11 85 63 13

Boekhouding

Ino de Vries

Boekhouding

i.devries@fabiton.nl
058 - 800 1980

Bedrijfsbureau

Ruurd Kramer

Officemanager, logistiek, planning & inkoop

r.kramer@fabiton.nl
058 - 800 1980

Hendrik Borger

Projectcoördinatie Prefab Bouwsystemen

h.borger@fabiton.nl
058 - 800 1980

Bate Kleiterp

Projectcoördinatie Agro & Mesttechniek

b.kleiterp@fabiton.nl
058 - 800 1980

Jochem Bruinsma

Back-office

j.bruinsma@fabiton.nl
058 - 800 1980

Frans Verweij

Tekenaar & werkvoorbereider

f.verweij@fabiton.nl
058 - 800 1980

Marijke Siegersma

Tekenaar & werkvoorbereider

tekenkamer@fabiton.nl
058 - 800 1980

Uitvoering

Wietse van der Veen

Montage

Fedde de Boer

Montage

Johan Vledder

Montage

Johan Vledder

Johan Vledder

Montage

Siebren Bandstra

Magazijnmedewerker

Bardo Wapstra

Bardo Wapstra

Magazijnmedewerker