Verkoop / Advies

Hoeke de Vries verkoper

Hoeke de Vries

Verkoop / Advies Prefab Bouwsystemen

hoekedevries@fabiton.nl
058 - 800 1980

Gerard de Wit verkoper

Gerard de Wit

Verkoop / Advies Prefab Bouwsystemen

g.dewit@fabiton.nl
058 - 800 1980

Klaas Sijtsma

Klaas Sijtsma

Verkoop / Advies / Calculatie / Projectcoördinatie

k.sijtsma@fabiton.nl
058 - 800 1980

Roelof Terluin verkoper

Roelof Terluin

Verkoop / Advies Mesttechniek

r.terluin@fabiton.nl
06 - 16 06 74 23

Jan Wijnstra

Verkoop / Advies Mesttechniek

j.wijnstra@fabiton.nl
06 - 11 85 63 13

Bate Kleiterp

Verkoop / Advies / Coördinatie Mesttechniek

b.kleiterp@fabiton.nl
058 - 800 1980

Herman de Vries directeur Fabiton BV

Herman de Vries

Verkoop / Advies / Directie

h.devries@fabiton.nl
06 - 51 46 11 48

Erik-Jan Wijnstra directeur

Erik-Jan Wijnstra

Verkoop / Advies / Directie

e.wijnstra@fabiton.nl
06 - 50 21 60 03

Inkoop / Planning / Werkvoorbereiding

Rudy Kramer

Ruurd Kramer

Officemanager / Inkoper / Planner

r.kramer@fabiton.nl
058 - 800 1980

Marcel Hodeifa

Werkvoorbereiding / Engineering

m.hodeifa@fabiton.nl
058 - 800 1980

Uitvoering

Wietse van der Veen

All-round monteur

Fedde de Boer

All-round monteur

Jelmer Salverda

All-round monteur

Boekhouding

Ino de Vries boekhouding

Ino de Vries

Boekhouding

i.devries@fabiton.nl
058 - 800 1980

Werkplaats

Siebren Bandstra

Siebren Bandstra

Magazijnmedewerker