Team Fabiton

Directie

Herman de Vries

Directie, verkoop & advies

h.devries@fabiton.nl
+31 (0)6 - 51 46 11 48

Erik-Jan Wijnstra

Directie, verkoop & advies

e.wijnstra@fabiton.nl
+31 (0)6 - 50 21 60 03

Verkoop Prefab Beton & Bouwsystemen

Klaas Sijtsma

Verkoop, advies & calculatie

k.sijtsma@fabiton.nl
+31 (0)58 800 1980

Gerard de Wit

Verkoop, advies & calculatie

g.dewit@fabiton.nl
+31 (0)58 800 1980

Hoeke de Vries

Verkoop & advies

hoekedevries@fabiton.nl
+31 (0)58 800 1980

Oscar van der Galiën

Verkoop & advies

o.vandergalien@fabiton.nl
+31 (0)58 800 1980

Verkoop Agro & Mesttechniek

Roelof Terluin

Verkoop & advies

r.terluin@fabiton.nl
+31 (0)6 - 16 06 74 23

Allard Visser

Verkoop & advies

a.visser@fabiton.nl
+31 (0)6 - 49 95 90 55

Jan Wijnstra

Verkoop & advies

j.wijnstra@fabiton.nl
+31 (0)6 - 11 85 63 13

Boekhouding

Ino de Vries

Boekhouding

i.devries@fabiton.nl
+31 (0)58 800 1980

Bedrijfsbureau

Ruurd Kramer

Officemanager, logistiek, planning & inkoop

r.kramer@fabiton.nl
+31 (0)58 800 1980

Hendrik Borger

Projectcoördinatie Prefab Bouwsystemen

h.borger@fabiton.nl
+31 (0)58 800 1980

Bate Kleiterp

Projectcoördinatie Agro & Mesttechniek

b.kleiterp@fabiton.nl
+31 (0)58 800 1980

Jochem Bruinsma

Back-office

j.bruinsma@fabiton.nl
+31 (0)58 800 1980

Joukje Veenstra

Joukje Veenstra

Administratie

j.veenstra@fabiton.nl
+31 (0)58 800 1980

Tekenkamer

Marijke Siegersma

Werkvoorbereider & tekenaar

tekenkamer@fabiton.nl
+31 (0)58 800 1980

Wesley Vellinga

Wesley Vellinga

Werkvoorbereider & tekenaar

w.vellinga@fabiton.nl
+31 (0)58 800 1980

Uitvoering

Wietse van der Veen

Montage

Fedde de Boer

Montage

Jelmer Salverda

Montage

Reinder van Abbema

Montage

Jan Wytze Veltman

Jan Wytze Veltman

Montage

Jasper de Boer

Montage

Jens de Boer

Jens de Boer

Montage

Johan Vledder

Johan Vledder

Montage

Syb Boersma

Syb Boersma

Montage

Logistiek, werkplaats & magazijn

Siebren Bandstra

Magazijnmedewerker

Bardo Wapstra

Magazijnmedewerker